Цифровий фотоапарат Nikon D7200 + 18-140 VR (VBA450K002)

офіційна гарантія
Код товару: 1001000639
0 відгуків
36 999 грн.

Замовити в один клік

Офіційна гарантія
Обмін або повернення товару протягом 14 днів
Характеристики
Тип Дзеркальні камери
Датчик зображення DX, КМОН, 23,5 x 15,6 мм
К-сть ефективних пікселів Кількість ефективних пікселів 24,2 млн
Очистка матриці Очищення датчика зображення, еталонні дані для видалення пилу із зображення (потрібне програмне забезпечення Capture NX-D)
Об'єктив AF-S DX NIKKOR 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR
Стабілізація зображення Оптична
Всі характеристики

Вам може знадобитись

ЗАДОВОЛЬНІТЬ СВОЇ АМБІЦІЇ

Досягніть нового рівня зйомки завдяки нерухомим зображенням і відео з високим ступенем деталізації. Отримуйте знімки будь-яких об’єктів із роздільною здатністю 24,2 мегапікселя, які можна сміливо друкувати, і чіткі нічні відеосюжети.

ПРОФЕСІЙНЕ АВТОФОКУСУВАННЯ

Фотокамеру D7200 оснащено провідною у своєму класі системою АФ, яка надзвичайно точно фокусується на об’єкті зйомки. Відмінне охоплення об’єкта навіть у темряві завдяки чутливості від -3 ЗЕ.

БЕЗДОГАННА РОБОТА В УМОВАХ НЕДОСТАТНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Отримуйте чіткіші, різкіші та краще окреслені зображення під час зйомки з високими значеннями ISO. Завдяки діапазону чутливості ISO 100–25 600 ви можете впевнено знімати за будь-якого освітлення.

КІНЕМАТОГРАФІЧНЕ ВІДЕО

З легкістю знімайте вражаючі епізоди. Оснащена функціями відеозйомки, успадкованими від професійних фотокамер Nikon, і вміщена в легкий корпус, модель D7200 – це справжня мрія аматорів відеозйомки.

ПОДІЛІТЬСЯ СВОЇМ БАЧЕННЯМ

Завдяки вбудованому модулю Wi-Fi¹ і підтримці технології NFC (безпроводовий зв’язок близького радіусу дії) вражаючі знімки можна легко завантажувати в Інтернет через інтелектуальний пристрій.

ШВИДКІСНА НЕПЕРЕРВНА ЗЙОМКА

Знімайте зі швидкістю до 6 кадр./с у форматі DX і до 7 кадр./с в режимі 1,3-кратного обтинання. Великий буфер фотокамери може вмістити до 27 12-бітних зображень RAW і до 100 високоякісних зображень у форматі JPEG під час однієї серії високошвидкісної зйомки².

НЕОБМЕЖЕНА НЕПЕРЕРВНА ЗЙОМКА

Створюйте видовищні знімки зі смугами світла. Знімайте в неперервному режимі роботи затвора з витримкою 4 секунди або більше, і ви зможете записати стільки зображень, скільки дозволяє ємність карт пам’яті та термін служби елемента живлення.

 

ВІДЕО З ІНТЕРВАЛЬНОЮ ЗЙОМКОЮ

Знімайте сюжети з інтервальною зйомкою з плавними переходами експозиції. Використовуйте режим сповільненої зйомки, щоб зберігати зображення як відеофайли та переглядати повільні дії у швидкому відтворенні.

СИСТЕМА PICTURE CONTROL 2.0

Дає змогу відрегулювати різкість, контрастність, яскравість, відтінки й насиченість зображень під час фото- та відеозйомки. Параметр "Рівномірний" із максимальним динамічним діапазоном спрощує подальшу обробку зображень, а параметр "Чистота" допомагає досягти чіткої деталізації. Параметри можна регулювати й переглядати під час зйомки. Вибрані значення параметрів для створення знімків і відео можна зберегти в спеціальному меню, щоб спростити подальшу зйомку.

Багатство деталей завдяки роздільній здатності 24,2 мегапікселя. Досягніть нового рівня якості зображення. Датчик зображення формату DX фотокамери D7200, спеціально розроблений без оптичного фільтра розмивання меж (OLPF), максимально повно використовує роздільну здатність 24,2 мегапікселя, чітко фіксуючи зображення із широким динамічним діапазоном, низьким рівнем шуму та багатою градацією кольорів.

EXPEED 4. Ще продуктивніша робота фотокамери та вражаючі результати. Дає змогу знімати відео з високою частотою кадрів, а також забезпечує відмінне відтворення зображень і високу чутливість ISO.

51-точкова система автофокусування Multi-CAM 3500 II. Завдяки системі автофокусування, успадкованій від професійних фотокамер Nikon, модель D7200 забезпечує надзвичайну точність. Діапазон чутливості системи починається зі значення -3 EV (ISO 100, 20 °C/68 °F), тож ви зможете робити різкі знімки навіть у темряві. П’ятнадцять датчиків перехресного типу, розташованих у центрі, забезпечують точне охоплення об’єкта. Одна центральна точка сумісна зі значенням діафрагми f/8, що дає змогу використовувати додаткові поєднання об’єктивів і телеконверторів.

1,3-кратне обтинання. Отримайте додатковий діапазон фокусної відстані, вищу швидкість і ширше покриття АФ. Режим обтинання розширює діапазон фокусної відстані об’єктивів формату DX в 1,3 рази, майже подвоює телефотоефект об’єктивів формату FX і дає змогу знімати зі швидкістю до 7 кадр./с. Крім того, цей режим дозволяє 51-точковій системі АФ охоплювати весь кадр.

D-відео з кількома зонами. Відео професійної якості зі значно меншим рівнем шуму можна знімати в різних кадрових форматах. Записуйте відео Full HD формату DX із частотою 25p/30p або перейдіть у режим 1,3-кратного обтинання, який дає змогу розширити діапазон фокусної відстані під час телефотозйомки, і записуйте відео з частотою 1080/50p/60p. Фотокамера має високоякісний вихід HDMI, а також підтримує одночасне записування відео з повною роздільною здатністю за допомогою фотокамери та зовнішнього записувача.

Творча відеозйомка. Ціла низка параметрів дає змогу повністю контролювати процес створення відео. Параметр "Автоматичне керування ISO" в режимі M допомагає досягти плавних переходів між затемненими та яскраво освітленими ділянками. Під час зйомки в режимі "Відображення виділення" на моніторі фотокамери можна побачити занадто освітлені області. Параметр Picture Control "Рівномірний" спрощує градацію кольорів під час подальшої обробки. Окреме меню відеозйомки дає змогу зберігати всі параметри відео в одному місці.

Високоякісний звук. Завдяки зручним параметрам керування звуком фотокамери D7200 ви зможете налаштовувати звук відео на свій смак. Під час записування за допомогою вбудованого мікрофона можна вибрати діапазон звуку (широкий/голос), а також скористатися функцією зниження шуму вітру. А безпроводовий мікрофон Nikon ME-W1 записує високоякісний звук безпосередньо з його джерела, а також на відстані до 50 м, даючи повну свободу під час відеозйомки.

Яскравий видошукач. Забезпечує прибл. 100% покриття кадру та виняткову видимість під час зйомки надворі навіть за умов різкого заднього освітлення. Містить органічний елемент електролюмінесцентного дисплея, який забезпечує високу контрастність і низьке енергоспоживання інформаційного екрана.

Монітор із налаштуванням кольорів. Баланс кольорів і яскравість екрана можна змінювати в будь-якому напрямку відповідно до індивідуальних потреб. РК-дисплей із технологією RGBW, діагоналлю 8,0 см (3,2 дюйма), роздільною здатністю 1229 тис. точок і покриттям проти відблиску забезпечує просту роботу за будь-яких умов.

Міцний корпус із кришками з магнієвого сплаву. Непроникний для пилу та стійкий до впливу погодних умов.

Об’єктиви NIKKOR. Фотокамера D7200 сумісна з усією лінійкою об’єктивів формату DX і широким набором об’єктивів формату FX від Nikon. Об’єктиви NIKKOR мають винятково високу роздільну здатність і забезпечують відмінні результати зйомки, а компактний розмір об’єктивів формату DX надає справжню перевагу, якщо ви бажаєте подорожувати без зайвого багажу або виконувати телефотозйомку. Знімаючи в режимі 1,3-кратного обтинання, ви зможете розширити діапазон фокусної відстані в режимі телефотозйомки для такого об’єктива, як AF-S DX NIKKOR 18–300mm f/3.5–6.3G, до 390 мм (еквівалент).

Вбудований спалах. Завдяки інтелектуальному керуванню спалахом i-TTL і функції блока керування спалахами можна запускати до двох груп спалахів Nikon Speedlight і керувати ними з камери через безпроводове з’єднання.

Система творчого освітлення. Фотокамера D7200 підтримує цілу низку універсальних спалахів Speedlight для творчої зйомки зі спалахом на фотокамері чи з безпроводовим спалахом. Провідна у своїй галузі система творчого освітлення від Nikon включає швидкі високотехнологічні спалахи, наприклад модель SB-700, а також модель SB-500, яку оснащено світлодіодною лампою високої інтенсивності, завдяки чому цей спалах чудово підходить для відеозйомки.

Дистанційна робота. Спеціальні аксесуари надають низку можливостей безпроводового керування та передавання зображень. Спуском затвора можна дистанційно керувати з інтелектуального пристрою за допомогою вбудованого у фотокамеру модуля Wi-Fi і спеціальної програми WMU¹. Керувати дистанційною зйомкою можна за допомогою безпроводового приймача-передавача WR-R10 і безпроводового передавача WR-T10, а змінювати налаштування фотокамери – за допомогою безпроводового пристрою дистанційного керування WR-1. Щоб установити підключення до мережі Ethernet чи безпроводової локальної мережі, скористайтеся пристроєм для передавання даних UT-1 (постачається окремо) і безпроводовим передавачем WT-5.

Підтримка NFC. Зображення можна без зусиль передавати на інтелектуальний пристрій, сумісний із технологією NFC. Щоб передати зображення, яке відображається на РК-дисплеї фотокамери, просто торкніться фотокамери D7200 інтелектуальним пристроєм.

Енергозберігаюча конструкція. Знімайте ще довше, не перезаряджаючи фотокамеру. Одного заряду легкого й суперкомпактного перезаряджуваного літій-іонного елемента живлення EN-EL15 достатньо, щоб зняти до 1110 нерухомих зображень і до 80 хвилин відео³.

Носії даних. Два гнізда карт пам’яті SD забезпечують зручнішу зйомку. Обидва гнізда сумісні з картами високої ємності типу SDXC та UHS-I.

Програмне забезпечення в комплекті. Продовжуйте творчий процес після зйомки. Спеціальне програмне забезпечення Nikon містить універсальні засоби для імпорту, упорядкування, редагування знімків і відеокліпів та обміну ними. Скористайтеся широкою низкою параметрів редагування відеофайлів, зокрема можливістю налаштування параметрів Picture Control. Оцініть функції, за допомогою яких зображення можна миттєво завантажувати в соціальні мережі.

Тип Дзеркальні камери
Датчик зображення DX, КМОН, 23,5 x 15,6 мм
К-сть ефективних пікселів Кількість ефективних пікселів 24,2 млн
Очистка матриці Очищення датчика зображення, еталонні дані для видалення пилу із зображення (потрібне програмне забезпечення Capture NX-D)
Об'єктив AF-S DX NIKKOR 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR
Стабілізація зображення Оптична
Чутливість ISO Чутливість ISO 100–25 600 із кроком 1/3 або 1/2 ЗЕ, у режимах P, S, A та M також можна встановити прибл. на 1 або 2 ЗЕ (еквівалент ISO 102 400; лише монохромний) вище 25 600; доступне автоматичне керування чутливістю ISO
Тип затвору Фокальний затвор із вертикальним ходом і електронним керуванням
Витримка Від 1/8000 до 30 с із кроком 1/3 або 1/2 ЗЕ, режими "Витримка від руки", "Час", "X250"
Баланс білого Режими "Автоматичний" (2 типи), "Лампа розжарювання", "Освітлення люмінесцентною лампою" (7 типів), "Пряме сонячне світло", "Спалах", "Хмарно", "Тінь", попереднє ручне налаштування (можна зберігати до 6 значень, точкове вимірювання балансу білого доступне в режимі Live view), вибір колірної температури (від 2500 К до 10 000 К), для всіх режимів доступне точне налаштування
Видошукач Ця спритна цифрова дзеркальна фотокамера формату DX, оснащена широкими можливостями зв’язку, допомагає створювати прекрасні знімки й чудові відео.
РК- дисплей 8-см (3,2-дюймовий) дисплей із TFT-матрицею, кутом огляду прибл. 170°, прибл. 100% покриттям кадру, регулюванням яскравості, роздільною здатністю прибл. 1229 тис. точок (VGA; 640 x RGBW x 480 = 1 228 800 точок)
Спалах Вбудований
Режими зйомки Автоматичні режими (автоматичний, автоматичний (спалах вимкнено)), сюжетні режими ("Портрет", "Пейзаж", "Дитина", "Спорт", "Великий план", "Нічний портрет", "Нічний пейзаж", "Вечірка/приміщення", "Пляж/сніг", "Захід сонця", "Сутінки/світанок", "Портрет домашньої тварини", "Світло свічки", "Цвітіння", "Барви осені", "Їжа"), режими спецефектів ("Нічне бачення", "Кольоровий ескіз", "Ефект мініатюри", "Вибірковий колір", "Силует", "Високий ключ", "Низький ключ"); програмний автоматичний режим із гнучкою програмою (P); автоматичний режим із пріоритетом витримки (S); автоматичний режим із пріоритетом діафрагми (A); ручний режим (M); U1 (параметри користувача 1); U2 (параметри користувача 2)
Безперервна зйомка Зображення у форматах JPEG і NEF (RAW) (12 біт), зняті у форматі DX (24 x 16) і вибрані для області зображення в режимі CL: 1–6 кадр./с, CH: 6 кадр./с; зображення у форматах JPEG і NEF (RAW) (12 біт), зняті в режимі 1,3-кратного обтинання (18 x 12) і вибрані для області зображення в режимі CL: 1–6 кадр./с, CH: 7 кадр./с; зображення у форматі NEF (RAW) (14 біт), зняті у форматі DX (24 x 16) і вибрані для області зображення в режимі CL: 1–5 кадр./с, CH: 5 кадр./с; зображення у форматі NEF (RAW) (14 біт), зняті в режимі 1,3-кратного обтинання (18 x 12) і вибрані для області зображення в режимі CL: 1–6 кадр./с, CH: 6 кадр./с Максимальна частота кадрів у режимі «live view»: 3,7 кадр./с.
Тип фотознімка NEF (RAW): 12 або 14 біт, стиснення без втрат, стиснення; JPEG: відповідність формату JPEG-Baseline із високим (прибл. 1 : 4), звичайним (прибл. 1 : 8) або базовим (прибл. 1 : 16) стисненням (пріоритет розміру); доступне стиснення оптимальної якості; NEF (RAW) + JPEG: один і той самий знімок зберігається у форматах NEF (RAW) і JPEG
Розмір зображення Область зображення у форматі DX (24 x 16): (L) 6000 x 4000, (M) 4496 x 3000, (S) 2992 x 2000; область зображення у форматі 1,3-кратного обтинання (18 x 12): (L) 4800 x 3200, (M) 3600 x 2400, (S) 2400 x 1600; знімки, зроблені з областю зображення формату DX (24 x 16), із селектором режиму Live view, повернутим у положення "movie live view" (відео в режимі Live view) у режимі Live view: (L) 6000 x 3368, (M) 4496 x 2528, (S) 2992 x 1680; знімки, зроблені з областю зображення 1,3-кратного обтинання (18 x 12), із селектором режиму Live view, повернутим у положення "movie live view" (відео в режимі Live view) у режимі Live view: (L) 4800 x 2696, (M) 3600 x 2024, (S) 2400 x 1344
Розмір відео 1920 x 1080: 60p (прогресивна), 50p, 30p, 25p, 24p; 1280 x 720: 60p, 50p; фактична частота кадрів для 60p, 50p, 30p, 25p та 24p становить 59,94, 50, 29,97, 25 і 23,976 кадр./с відповідно; параметри підтримують як високу, так і звичайну якість зображення; 1920 x 1080: значення 60p та 50p доступні, лише якщо в меню відеозйомки для параметра "Область зображення" вибрано 1,3-кратне обтинання (18 x 12)
Інтерфейс Високошвидкісний USB; рекомендується підключення до вбудованого USB-порту, Роз’єм HDMI типу C, Стереофонічний міні-роз’єм (діаметр 3,5 мм; підтримка живлення додаткових модулів)
Карти пам'яті SD, SDHC (з підтримкою UHS-I), SDXC (з підтримкою UHS-I). 2 картки Secure Digital (SD), гніздо 2 можна використовувати в разі переповнення основної картки, для резервного копіювання або для окремого зберігання копій зображень у форматах NEF і JPEG; знімки можна копіювати з однієї карти на іншу.
WiFi IEEE 802.11b, IEEE 802.11g
Захищений корпус -
Живлення Один перезаряджуваний літій-іонний елемент живлення EN-EL15
Розмір Прибл. 135,5 x 106,5 x 76 мм
Вага Прибл. 765 г (1 фунт 11 унцій) з елементом живлення й картою пам’яті, але без захисної кришки; прибл. 675 г (1 фунт 7,9 унції) – лише корпус фотокамери
Гарантія 24 місяці офіційної гарантії від виробника. Обмін / повернення товару протягом 14 днів
Залишити відгук

догори