Cмартфони Nokia повернуться до оптики Zeiss

У минулому телефони Nokia відрізнялись високою якістю зйомки і були одними з лідерів ринку. Не в останню чергу це було заслугою високоякісної оптики німецької компанії Zeiss. Коли був представлений Nokia 6, а потім Nokia 5 і Nokia 3, фанатів цікавило, чи з'явиться в майбутніх пристроях оптика Zeiss. У мережі ходили чутки про це, але компанія HMD Global, відповідальна зараз за випуск смартфонів під брендом Nokia, навідріз відмовилася їх коментувати. І ось HMD Global оголосила про довгострокову співпрацю з компанією Zeiss з метою встановлення нових стандартів зйомки в індустрії смартфонів.

«Співпраця HMD Global з ZEISS для роботи над смартфонами Nokia здивує споживачів інноваційним і якісним підходом до роботи з зображеннями. Наше співробітництво засноване на багаторічному досвіді спільної роботи і ми разом готові до найсміливішим новацій в області мобільної зйомки », - заявив доктор Маттіас Мец, член правління Zeiss Group.

«Співпраця з ZEISS - важливий крок до нашої мети - створювати найкращий продукт для споживачів. Нашим фанатам потрібна не тільки відмінна камера смартфона, їм потрібен такий досвід роботи з зображеннями, який перевершить їх очікування і задасть нові стандарти в цій галузі. Від нас цього чекають, і разом з ZEISS ми цього доб'ємося - неперевершеного якості для всіх і кожного », - Арто Нуммела, CEO, HMD Global.Нагадаємо, що Nokia співпрацювала з Zeiss починаючи з 2004 року. У 2005 році з'явилися перші телефони серії Nokia N з оптикою від Zeiss. Пізніше вона використовувалася в смартфонах Lumia з їх камерою PureView. З відомих моделей можна згадати Nokia 808 PureView з 41-мегапіксельною камерою і Lumia 1020 з камерою такого ж дозволу.

Важливо відзначити, що співпраця між HMD Global і Zeiss є ексклюзивною, тому оптика німецької фірми буде використовуватися виключно в аксесуарах Nokia. При цьому про терміни виходу смартфонів з оптикою Zeiss компанії нічого не повідомили. Можливо, що першим стане майбутній флагман від фінської компанії.

догори