Sony вважає, що на зміну смартфонам прийдуть VR-технології

В останній час смартфони компанії Sony вже не користуються такою популярністю серед користувачів, як раніше. Це вже не приховує і сам виробник. Під час фінансового звіту президент Sony Казуо Хіра розповів про плани компанії на майбутнє - на той час, коли закінчиться епоха смартфонів. Особливу увагу він приділив віртуальної реальності. Хіра визнає, що Sony не прагне виграти гонку серед виробників смартфонів, але залишати цей ринок вона не має наміру, щоб бути готовою до появи нового покоління пристроїв."Спосіб нашого спілкування один з одним змінюється кожні 10 років або близько того, але якщо ми не залишаємося в бізнесі, тоді ми не будемо в грі, і нам не вдасться створити наступний етап парадигми спілкування. Якщо ми здамося, то ми втратимо все відносини з нашими партнерами в ритейлі та операторами по всьому світу. Якби ми зробили це, то яку б ідею ми не придумали, ми не змогли б досить швидко повернутися на ринок ", - заявив Казуо Хіра.

Хоча Sony і не має конкретного уявлення про те, як буде виглядати епоха після смартфонів, компанія експериментує з Інтернетом речей, предметами одягу та слуховими пристроями. Компанія переконана, що протягом 10 років віртуальна реальність стане серйозним елементом того, як ми взаємодіємо із засобами масової інформації та спілкуємося один з одним.

Казуо Хіра додав, що досвід Sony у віртуальній реальності як розважальної платформі, вказуючи на PlayStation VR, забезпечить величезну перевагу для компанії в майбутньому. Амбіції японської корпорації виходять далеко за рамки особистих розваг. Компанія також бачить унікальні можливості для бізнесу, які можуть з'явитися після того, як віртуальна реальність серйозно вплине на ринок. Глава Sony запевняє, що компанія продовжить впроваджувати інновації та приймати розраховані ризики, а продукти нового покоління стануть доступні, як тільки вони будуть повністю готові до виходу на глобальний ринок.

догори