Нові QLED-телевізори Samsung пройшли сертифікацію UHD Alliance Premium

Нові QLED-телевізори Samsung пройшли сертифікацію UHD Alliance Premium.

В рамках виставки CES 2017 компанія Samsung анонсувала кілька нових QLED-телевізорів. Однією з ключових особливостей новинок став 100% -й колірний обхват, завдяки чому вони можуть відображати повну колірну палітру при будь-якому освітленні. Крім цього, представлені телевізори підтримують дозвіл 4К і технологію HDR. Саме завдяки всім цим якостям моделі Q9, Q8 і Q7 і були відзначені асоціацією UHD Alliance. Остання привласнила новим телевізорів від Samsung статус ULTRA HD PREMIUM.

- "Для нас велика честь отримати визнання UHD Alliance, - сказав МС Кім, виконавчий віце-президент підрозділу Samsung Visual Displays. - Ми продовжуємо розвивати преміальні Ultra HD-пристрої для домашніх розваг і з гордістю представляємо користувачам лінійку QLED ТВ 2017 року"

Статус ULTRA HD PREMIUM означає, що нові телевізори від компанії Samsung точно відтворюють контент і гарантують глядачам найкращу якість зображення. Подібна відмітка може також з'являтися і на інших зовнішніх пристроях, наприклад, на UHD Blu-ray плеєрах.

UHD Aliance - це міжгалузева група, що складається з 50 компаній: кіностудій, виробників споживчої електроніки і дистриб'юторів контенту. Мета організації - стимулювати розвиток екосистеми стандарту Ultra HD.

догори