TP-Link представляє флагманські Wi-Fi рішення для дому

На минулій виставці MWC 2017 компанія TP-Link представила відразу три флагманські новинки в сегменті домашніх мережевих пристроїв. В Барселону компанія привезла підсилювач Wi-Fi сигналу TP-Link RE650, перший в світі Wi-Fi роутер з 64-бітовим чотирьохядерним процесором TP-Link Archer C5400X і роутер з підтримкою технології нового покоління Super VDSL TP-Link Archer VR2800V. Їх ключове значення полягає в готовності використовувати не в корпоративних, а домашніх умовах для поліпшення бездротового покриття в будь-яких сучасних будівлях.

Перехід до потокового 4K-контенту виявив необхідність розширення і посилення бездротового покриття. Для цього TP-Link розробила підсилювач сигналу RE650, який розширює домашню мережу Wi-Fi на максимальній площі завдяки підтримці стандарту AC2600. Швидкість передачі даних досягає 800 Мбіт / с на частоті 2,4 ГГц і 1 733 Мбіт / с на 5 ГГц. Підтримка 4х4 MU-MIMO забезпечує в чотири рази вищу швидкість для потокового перегляду 4K-відео, онлайн-ігор без затримок і завантаження файлів великого розміру. У корпусі встановлені чотири потужні антени з підтримкою Beamforming для підтримки потужного сигналу в віддалених частинах будинку. Можливо дротове підключення до настільного ПК, ігрових консолей і приставок IPTV.

TP-Link Archer C5400X претендує на звання найпотужнішого Wi-Fi роутера завдяки 64-бітному чотирьохядерний процесор від Broadcom з тактовою частотою 1,8 ГГц. Він дозволяє одночасно вести відеоконференції, грати в онлайн-ігри і транслювати потокове 4К-відео. Archer С5400X одночасно транслює три окремих частоти Wi-Fi і забезпечує загальну швидкість до 5334 Мбіт / с: один канал на 2,4 ГГц зі швидкістю до 1 000 Мбіт / с і два канали на 5 ГГц. Функція Smart Connect автоматично перемикає кожен пристрій на найбільш підходящий канал, підтримуючи збалансовану роботу мережі. 4х4 MU-MIMO передає дані пристроїв в чотири рази швидше в порівнянні зі звичайними AC-роутерами, а технологія NitroQAM збільшує максимальну швидкість Wi-Fi на всіх частотах на 25%. RangeBoost - це нова технологія, яка дозволяє збільшувати потужність сигналу роутера, дозволяючи навіть віддаленим пристроям підключатися до мережі Wi-Fi.

В Archer C5400X присутній 16 ГБ вбудованої пам'яті для створення резервних копій необхідних файлів, а також для організації мережевого доступу до мультимедійних файлів. Роутер підтримує настройку зі смартфона або планшета по Bluetooth. Агрегування каналів - це нова технологія, яка дозволить підключати NAS до двох портів Ethernet для з'єднання зі швидкістю до 2 Гбіт / с, а окремий процесор забезпечує шифрування і дешифрування ваших VPN-пакетів.

Archer VR2800V також володіє двоядерним процесором з тактовою частотою 1 ГГц і підтримує новітні стандарти VoIP, Wi-Fi і VDL, включаючи розвивається стандарт підключення VDSL 35b (Super VDSL). Останній дозволяє отримати швидкість інтернет-підключення до 350 Мбіт / с, що в 3,5 рази швидше попереднього стандарту VDSL2. Він підтримує двохдіапазонний Wi-Fi на швидкості до 2,8 Гбіт / с, з них до 600 Мбіт / с на 2,4 ГГц і до 2 167 Мбіт / с на 5 ГГц за стандартом 802.11ac wave 2 з підтримкою NitroQAMTM (1024QAM) , технологією четирёхпотокового мовлення, 4х4 MU-MIMO і Beamforming.

Завдяки підтримці VOIP Archer VR2800v одночасно забезпечує підключення до 6 телефонів DECT, телефонів CAT-iq 2.0, а також двох аналогових телефонів. А за допомогою мобільного додатку TP-Link tpPhone користувач може робити VoIP-дзвінки зі смартфона. Для важливих повідомлень пристрій має 512 МБ вбудованої пам'яті, здатних записати 540 хвилин голосових повідомлень.

"Нові пристрої є найяскравішими прикладами того, як ми прагнемо забезпечити максимальну якість підключення по всьому будинку. Поєднуючи міць, швидкість і новітні технології, ми більш ніж упевнені, що нам вдалося не просто задовольнити, а перевищити очікування користувачів щодо мережевого обладнання", - каже Енді Чен, директор з міжнародного бізнесу компанії TP-Link.

догори