Huawei не планує припиняти підтримку старих пристроїв

Компанія Huawei на сьогоднішній день є третім за величиною виробником смартфонів у світі. Не так давно Річард Ю, глава Huawei, заявив, що вони мають намір за два роки обійти Apple і зайняти другу позицію на ринку смартфонів, а до 2021 року - залишити позаду і Samsung. Саме тому Huawei робить все можливе, щоб менше залежати від інших компаній. Вона перейшла на використання процесорів власної розробки і активно розвиває фірмову прошивку EMUI на базі Android. Тепер компанія поділилася подробицями про свої плани щодо поліпшення EMUI.До версії 4.1 прошивка EMUI діяла вкрай агресивно в плані економії енергії, підвищуючи автономність шляхом постійного завершення фонових процесів. Це дійсно позитивно позначалося на часі роботи пристроїв, але через це багато додатків просто не надсилали повідомлення під час отримання нового листа або повідомлення. Користувач міг дізнатися, що йому дзвонили, тільки якщо вручну відкривав додаток або забороняв системі його закривати в тлі. Доводилося досліджувати настройки, щоб домогтися бажаного результату. У EMUI 5.0 компанія частково вирішила цю проблему, дозволивши користувачам самим вирішувати, які програми будуть працювати у фоновому режимі, а які - закриватися для економії заряду.

Крістоф Коутелл з відділу програмного забезпечення Huawei розповів, що компанія буде приділяти найпильнішу увагу вирішенню проблеми з повідомленнями в майбутніх версіях своєї прошивки, зберігши при цьому хорошу автономність. Для цього виробник має намір використовувати алгоритми машинного навчання, які будуть аналізувати поведінку користувача і вирішувати, які програми повинні залишатися активними у фоновому режимі на основі частоти їх використання та інших факторів. Важливо відзначити, що всі обчислення будуть проходити не в хмарі, а на самому пристрої навіть без підключення до Інтернету.

Багатьох також хвилює питання підтримки пристроїв. Раніше компанія оголосила список девайсів, які отримають оновлення до EMUI 5.0 на базі Android 7.0 Nougat. З минулорічних моделей апдейт буде доступний тільки для Mate 8, тоді як навіть флагманський Huawei P8 залишився "за бортом". Незважаючи на це, компанія обіцяє, що продовжить підтримку EMUI 4.1, додаючи функції з нової прошивки і випускаючи патчі системи безпеки.

"Те, що ми не відновимо версію Android, зовсім не означає, що ми не будемо надавати оновлення безпеки, а також нові функції з EMUI 5.0", - заявив Крістоф Коутелл.

догори