Microsoft може представити новий інтерфейс Cortana в ОС Windows 10 Redstone 2

Незабаром Microsoft планує випустити пакет оновлень Редстоун 2 для Windows 10. Крім тісної інтеграції комп'ютерів і смартфонів, компанія збирається вдосконалити інтерфейс голосового асистента Cortana, вмонтувавши його не тільки в систему, але і в Office. Деякі користувачі вже помітили зміни, які торкнулися рядків пошуку та додатка Cortana на робочому столі. Тема інтерфейсу тепер впливає і на колір поля введення для пошуку, дозволяючи робити його білим, а не сірим або відповідним кольором теми, а саме поле стало відображатися у верхній частині дисплея.

Деякі вважають, що це незначні зміни, які є результатом портирования Cortana з мобільної версії на настільну, проте інші користувачі вважають, що це може бути сигналом про швидку появу постійно активного помічника, який буде видавати інформацію виходячи з інтерфейсу дисплея контенту.

Microsoft також може додати білу тему інтерфейсу в Windows 10 Redstone 2, щоб зробити мобільну і десктопну ОС більш схожими. Цікаво, що всі ці функції були помічені ще в збірці 14393, але так і не увійшли до складу Anniversary Update.

догори