Будьте завжди Live з новим Galaxy A80

Фіксуйте більше деталей у ваших «сторіс» 

Фронтальна    ㅤ       Основна     ㅤ

 

Легко тримати довше

Життя «онлайн» у режимі 24/7 означає, що вам потрібен телефон, який би комфортно лежав у руці. Плавні вигини Galaxy A80 створені для легкості використання. Одним з елементів його вражаючого дизайну є рамка зі скла і металу, яку легко тримати вдень і вночі. Виділитися з натовпу вам допоможе сучасна класика, така як Phantom Black, Angel Gold чи Ghost white.

 

Easy to hold for longer

 

Дисплей, створений для режиму Live

Практично безрамковий новий безмежний дисплей не має жодних вирізів, щоб вас ніщо не відволікало. Дисплей Super AMOLED з роздільною здатністю Full HD+ діагоналлю 6,7", яким оснащений Galaxy A80, має велику і яскраву поверхню для ефективного доступу до контенту, «сторіс», соціальних зв’язків та креативності. Дисплей, створений для режиму Live. Більше простору для ігор.

 

The display designed for Live

 

Знімайте відео професійного рівня у режимі Live

Galaxy A80 забезпечує якість зйомки на рівні професійної екшн-камери, використовуючи камеру з ультраширококутним об’єктивом та предиктивне програмне забезпечення. Функція надзвичайної стабілізації дозволяє знімати плавне відео у режимі Live, навіть якщо ваша подорож перетворилась у справжню захопливу пригоду.

 

Rotating Camera for everything Live

догори