Samsung Galaxy Watch. Що нового?

На вибір покупцям пропонуються дві версії: 46 мм в кольорі «срібляста сталь» і 42 мм в відтінках «глибокий чорний». У новій моделі виробник збільшив час автономної роботи і реалізував ще більше можливостей для відстеження фізичної активності.

Samsung Galaxy Watch

При створенні Galaxy Watch компанія взяла до уваги найпоширенішу скаргу серед користувачів смарт-годинника - обмежений час автономної роботи. Тому, оновлений процесор має кращу енергоефективність і дозволяє використовувати пристрій протягом усього дня - навіть при включеному GPS. Модель Galaxy Watch 46 мм отримала акумулятор збільшеної ємності на 472 мАг, що дозволяє працювати без підзарядки до 7 днів або близько 80 годин в стандартному режимі.

У Samsung Galaxy Watch передбачений повний набір бездротових інтерфейсів: NFC, GPS, Wi-Fi і Bluetooth.

Samsung Galaxy Watch

Нове покоління смарт-годинників від Samsung пропонує розширені функції для спорту і підтримки здорового способу життя. Galaxy Watch дозволяють вести точний облік активності: фіксувати відразу кілька різних вправ за один підхід і автоматично розпізнавати безліч видів активності, таких як біг, піші прогулянки, їзда на велосипеді, танці, заняття тенісом, обертання обруча та інші. Інтуїтивний трекер калорій і персоналізовані оповіщення, реалізовані в додатку Samsung Health, допомагають стежити за формою.

Окрім фітнес-функцій годинник має чудовий органайзер, що допомагає розпланувати день фіксуючи Ваше пробудження, виводячи на екран інформацію про погоду і список справ на сьогодні, а також пропонує переглянути звіт за підсумками дня, відображаючи пропущені нагадування, результати Вашої активності, погоду на завтра і стан заряду акумулятора. Режим «Мій День» надає швидкий доступ до запланованих подій. Samsung Galaxy Watch - Ваш надійний помічник.

догори